Jesteś tutaj:Start>>Szkolenia>>Atelier Mistrzów Czekolady>>Nina Tarasova 3 Days Masterclass - ciasta i desery wegańskie i bezglutenowe
Sklep Ashanti - czekolady, półprodukty, akcesoria dla kucharzy i cukierników, książki kulinarne i cukiernicze.
28
Cze
Nina Tarasova 3 Days Masterclass - ciasta i desery wegańskie i bezglutenowe

Nina Tarasova 3 Days Masterclass - ciasta i desery wegańskie i bezglutenowe


Trener: Nina Tarasova
Data: 28 czerwca 2021 godz. 10:00
  29 czerwca 2021 godz. 9:00
  30 czerwca 2021 godz. 9:00
Czas: Szkolenie trzydniowe
3x8h z przerwą na lunch
Poziom:
Liczba miejsc: 18
Cena: 2900 zł
Adres: Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84
   
   

 


Trzydniowe szkolenie Hands-On Masterclass z Nina Tarasova - jedną z najbardziej kreatywnych i wpływowych mistrzyń cukiernictwa. Podczas szkolenia uczestnicy będą tworzyć monoporcje, tarty, ciasta i ciasteczka na bazie bezglutenowych, bezlaktozowych i wegańskich receptur.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim - zapewniamy tłumaczenie na język polski.


W programie szkolenia:

 • Individual cake "IxChel" (wegańskie, bezglutenowe). Kompozycja: Crunch z liofilizowanymi wiśniami; biszkopt pistacjowy; wiśnie confit z fasolką tonka; Cremeux pistacjowe; mus wiśniowy; wegańskie makaroniki do dekoracji; glaze wiśniowy.

 • Individual cake "Monana" (wegetariańskie, bezglutenowe). Kompozycja: Crumble z orzechami włoskimi; biszkopt bezglutenowy z orzechami włoskimi; Ganache z miękkim solonym karmelem; pasta pralinowa z orzechami włoskimi; mus karmelowy.

 • Individual Cake "Huracan" (wegańskie, bezglutenowe). Kompozycja: Biszkopt bazyliowy z herbatą matcha; Cremeux Kalamansi; żel bazyliowy; mus Kalamansi-Pomarańcza; Glaze "Kalamansi".

 • Ciasto karmelowo-miodowe w stylu nowoczesnym: biszkopt karmelowo-miodowy; cremeux miodowe; miękki solony karmel czekoladowy; napowietrzany ganache karmelowy.

 • Individual cake "Batman". Kompozycja: Biszkopt migdałowy z jabłkami i rodzynkami moczonymi w Koniaku; migdałowe croustillant z ziarnami kakaowca; galaretka limonka-zielone jabłuszko; mleczna galaretka orzech laskowy z rozmarynem i "karmelizowaną" białą czekoladą; mus koniak-pralina.

 • Ciasto "Carrot Gluten free". Kompozycja: podstawa z chrupiącego ryżu, pasta ciemna czekolada i pralina; bezglutenowe ciasto marchewkowe; marmolada marchewkowa; krem z białej czekolady i serka koziego; mus waniliowy z białą czekoladą i ubijanym mlekiem; chipsy z marchewki; Makaroniki z marchewkową marmoladą, pomarańczą, curry, kardamonem i pieprzem espelette.

 • Ciasto "Sezam i czekolada". Kompozycja: czekoladowo-sezamowe pate sablee; biszkopt sezamowy; chrupiąca warstwa z czarnym sezamem; pieczone banany w karmelu z jabłkami; mus czekoladowy; glacage kakaowy.

 • Tarta "Fried egg" (bezjajeczne): bezglutenowe pate sablee; bezglutenowe ciasto marchewkowe; cremeux z orzechów nerkowca; molekularne "żółtko jaja" mango-morela.

 • Tarta "Pistachio" (wegetariańskie): bezglutenowe pate sablee pistacjowe; bezglutenowy biszkopt z wiśniami; marmolada wiśniowa; chrupiąca wastwa pistacjowa; mus pistacjowy; pistacjowy glacage.

 • Czekoladowe teacake bez glutenu i laktozy

 • Mango-kokos tea cake.

 • Migdał-banan tea cake.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE:

Training subject
Nieprawidłowe dane

Data
Nieprawidłowe dane

Imię
Please let us know your name.

Nazwisko
Nieprawidłowe dane

Email
Please let us know your email address.

Telefon
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Faktura
Nieprawidłowe dane

Nazwa firmy
Nieprawidłowe dane

Ulica i nr
Nieprawidłowe dane

Kod pocztowy
Nieprawidłowe dane

Miasto
Nieprawidłowe dane

NIP
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Voucher
Nieprawidłowe dane


Jak kupić voucher?

Wybierz voucher
Nieprawidłowe dane

Numer vouchera
Nieprawidłowe dane

Regulamin
Nieprawidłowe dane

Polityka prywatności
Nieprawidłowe dane

Udostępnianie wizerunku
Nieprawidłowe dane


Wyrażam zgodę na utrwalenie przez Ashanti Atelier sp. z o. o. mojego wizerunku utrwalonego podczas szkoleń i wydarzeń organizowanych przez Ashanti Atelier sp. z o. o. oraz nieodpłatne, wielokrotne i bezterminowe wykorzystanie powyższego wizerunku poprzez umieszczanie go na stronie internetowej Ashanti Atelier sp. z o. o., w mediach społecznościowych oraz folderach w celach informacyjnych i promocyjnych Ashanti Atelier sp. z o. o.

Wiadomość
Nieprawidłowe dane

Wybierz płatność

Cena
0.00 PLN

(+48) 42 942 09 88

biuro czynne: 8:30 - 16:30

Regulamin Ashanti
Polityka prywatności Ashanti
mapa

Międzynarodowa Szkoła Sztuki Kulinarnej
ASHANTI ATELIER Sp. z o.o.
H. Sienkiewicza 82/84 | 90-318 Łódź
NIP: 7262657727

Numer konta do płatności w PLN:
20 1020 3352 0000 1002 0221 7339

Numer konta do płatności w EUR:
PL23 1020 3352 0000 1302 0232 9464

Kod BIC (Swift):BPKOPLPW
Close