Close

Blog ASHANTI

baza wiedzy kulinarnej

Kilka słów o polskim winie

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie pomyślał, aby wprowadzić polskie wino do oferty restauracji. Nowo powstające winnice miały do zaoferowania niewiele, a i sam trunek nie był wśród konsumentów znany, a tym bardziej popularny. Na szczęście polskie winiarstwo rozwija się w takim tempie, że obecnie nie można narzekać ani na brak oferty ani na jakość.

Read More...

Zapisz się na kurs kulinarny w szkole ASHANTI

Szkolenia kulinarne w Ashanti

Zaczynając karierę zawodową zwykle mamy przed sobą wiele lat ciężkiej pracy. By rozwijać swoje umiejętności uczymy się i szukamy inspiracji. Droga od amatora do profesjonalisty nie należy do najłatwiejszych, bo jak powszechnie wiadomo – sam talent nie zawsze jest wystarczający. Ostatecznie na sukces składa się kilka czynników, z których najważniejsze to nauka i ciężka praca.

Read More...

Jak zostać cukiernikiem - kursy w szkole kulinarnej Ashanti w Łodzi

Zostań cukiernikiem z Ashanti

Wybierając dla siebie nową ścieżkę kariery zawodowej często zadajemy sobie pytania: Od czego zacząć? Gdzie szukać inspiracji? Droga od amatora do profesjonalisty potrafi być długa i wyboista, bo jak powszechnie wiadomo – sam talent nie zawsze jest wystarczający. Ostatecznie na sukces składa się kilka czynników, z których najważniejsze to nauka i ciężka praca.

Read More...

Ashanti - dwie sale szkoleniowe cukiernicze

Wynajem sal szkoleniowych

Czy szukasz odpowiedniego miejsca na szkolenie lub prezentację dla pracowników i klientów? Potrzebujesz przećwiczyć nowe menu? Szukasz tematycznego tła do sesji fotograficznej lub nagrania?

W Ashanti istnieje możliwość wynajmu sal szkoleniowych, które wyposażone są w niezbędny, profesjonalny sprzęt oraz urządzenia multimedialne.

Read More...

Jak powstało logo ASHANTI

Ashanti - logo i nazwa szkoły

Tron Ashanti, pamiątka przywieziona z podróży do Ghany, kraju, który jest jednym z największych na świecie producentów ziarna kakaowego, stał się inspiracją do stworzenia nazwy i logo szkoły.

Read More...